z OC sprawcy

Miałeś kolizję lub wypadek z winy innego uczestnika drogowego?

Oferujemy bezgotówkowe auto zastępcze z polisy OC sprawcy. Udostępniamy samochód zastępczy, dzięki któremu nie będą Państwo ponosili przykrych konsekwencji kolizji, której nie byli sprawcami.

Nasza firma ma siedzibę w Poznaniu, więc jeśli sytuacja drogowa miała miejsce w województwie wielkopolskim, najlepiej jest zwrócić się do pewnej i blisko zlokalizowanej wypożyczalni, jaką jest Sircars.

Wypożyczalnia samochodu z OC sprawcy w Poznaniu

W świetle obowiązujących przepisów każda osoba, której samochód uległ uszkodzeniu z winy innego uczestnika ruchu drogowego, ma prawo do wynajmu auta zastępczego. Kosztami zastaje obciążone towarzystwo ubezpieczeniowe sprawcy zdarzenia. My zajmiemy się formalnościami.

Zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu sytuacji na drodze nie da się przewidzieć. Niekiedy jednak wina za wypadek lub kolizję spoczywa tylko na jednej ze stron, choć konsekwencje ponosi zarówno sprawca, jak i kierowca poszkodowany. Tymczasowa lub trwała utrata pojazdu w wyniku stłuczki, znacząco ogranicza mobilność, a nawet uniemożliwia normalne funkcjonowanie. Z dnia na dzień traci się środek transportu, który służył do celów prywatnych i zawodowych. Samochód z OC sprawcy to często jedyne właściwe wyjście z patowej sytuacji. Udostępniamy auto zastępcze z OC sprawcy na terenie Poznania i okolic.

Dlaczego warto rozważyć wynajem auta z OC sprawcy w Poznaniu?

Jest dużo powodów, dla których wypożyczenie samochodu zastępczego na koszt sprawcy wypadku się opłaca:

  • Auto zastępcze pozwoli swobodnie poruszać się po mieście i okolicy, bez narażania się na dodatkowe koszty (oprócz benzyny, którą trzeba opłacać samodzielnie).
  • Może zdarzyć się, że komfort auta z wypożyczalni będzie wyższy niż we własnym pojeździe.
  • Pojazd z wypożyczalni opłacany przez sprawcę wypadku to doskonały sposób na przeczekanie kłopotliwego procesu renowacji technicznej własnego pojazdu.
  • Za formalności związane z ubezpieczeniem odpowiada w dużej mierze wypożyczalnia auta z OC sprawcy, więc nie muszą się Państwo martwić o nadmiar obowiązków związany z wypełnianiem dokumentów i składaniem wniosków.

Specjaliści z wypożyczalni w razie problemów służą Państwu pomocą.

Auto zastępcze z najwyższej półki

Nie warto narażać się na dodatkowe trudności związane z chwilową lub trwałą utratą pojazdu. Zachęcamy do zaufania naszej firmie, która od wielu lat doradza kierowcom prywatnym i firmom w zakresie usług motoryzacyjnych. Dajmy gwarancję na to, że wypożyczane przez nas samochody są wyłącznie wysokiej klasy i pochodzą od renomowanych światowych marek, takich jak Ford czy BMW. Nasza flota jest wyposażona nie tylko w auta osobowe, ale też busy firmowe, SUV-y i wiele innych modeli. Wybór jest bardzo różnorodny, więc zachęcamy do zainteresowania się bogatą ofertą naszej poznańskiej wypożyczalni Sircars.

Zasady użytkowania samochodu zastępczego z OC sprawcy

W przypadku korzystania z auta zastępczego z OC sprawcy lub kolizji warto pamiętać, że:

  • Przysługuje Państwu samochód zastępczy tej samej klasy.
  • Bez narzuconej stawki kilometrowej.
  • Bez określonego limitu kilometrów.
  • Ubezpieczyciel zmuszony jest pokryć koszty wynajmu za faktyczny czas naprawy lub w przypadku szkody całkowitej, do dnia wypłaty odszkodowania.
  • Za paliwo nie przysługuje zwrot kosztów.

Kładziemy nacisk na procesjonalne i indywidualne podejście do każdego klienta, dbając o to, by w obliczu trudnej sytuacji, jaką jest kolizja lub wypadek, otrzymał niezbędne wsparcie. Dostosowujemy się do Państwa wymagań i bierzemy pod uwagę różne czynniki. Staramy się dobierać ofertę w sposób elastyczny.

Jeśli mają Państwo jakieś pytania, zapraszamy do kontaktu, chętnie udzielimy szczegółowych informacji.