Wypożyczalnia busów

Proponowany przez nas wynajem busów w Poznaniu to oferta, z której mogą skorzystać zarówno klienci prywatni, jak i firmowi. Nasza flota składa się bowiem z aut dostosowanych do przewozu pasażerów oraz towaru. Nowe samochody marki Volkswagen lub Ford wpiszą się w oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Nasza wypożyczalnia busów w Poznaniu gwarantuje ich odpowiednie wyposażenie. Busy posiadają niezbędne pakiety ubezpieczeniowe.

Dostawcze i osobowe

Jako profesjonalnie działająca wypożyczalnia busów osobowych i dostawczych dopasowujemy swoją ofertę pod potrzeby klienta. Pierwsze z pojazdów sprawdzą się na różnego rodzaju wyjazdy wakacyjne z rodziną, znajomymi czy jako transport na imprezy typu wesela, komunie itd. Wynajęcie busa dostawczego z kolei świetna alternatywa dla tych, którzy muszą przewieźć towar, przeprowadzają się, a nie mają odpowiedniego do tego środka lokomocji.

Wynajem busów – cena

Jeśli chcesz poznać cenę wynajmu busa w Poznaniu, masz kilka opcji do wyboru. Możesz zadzwonić, napisać e-maila lub odwiedzić nas osobiście. Możesz również zajrzeć do zakładki „Rezerwacje”, która znajduje się na naszej stronie internetowej. Tam widnieje cennik za wynajem busów oraz innych pojazdów, jakie posiadamy w ofercie. Proponowane stawki są korzystne, a do tego jeszcze nie liczymy kilometrów. W tym ostatnim zakresie klient ma pełną swobodę.

W ciągłej dyspozycji

Wynajęcie busa w Poznaniu to rozwiązanie, z którego możesz skorzystać przez siedem dni w tygodniu. To Ty decydujesz, na jak długo chcesz wypożyczyć od nas pojazd i jakie odległości nim pokonasz. Nasza wypożyczalnia busów zapewnia tylko i wyłącznie komfortowe, sprawne technicznie i bezpieczne pojazdy, które regularnie przechodzą testy mechaniczne. Dołącz do grona naszych zadowolonych klientów już dziś!