Wypożyczalnia aut na Poznańskim Lotnisku Ławica

Masz zaplanowany lot albo przylot z poznańskiej Ławicy? A do tego nierozwiązany jeszcze problem z transportem w jedną lub w drugą stronę? Nasza wypożyczalnia samochodów obsługująca pasażerów przybywających lub opuszczających lotnisko w Poznaniu może być najwygodniejszym dla Ciebie rozwiązaniem.

Zaangażuj nas

Zamiast angażować członków rodziny, znajomych, sąsiadów, sprawdzać rozkład jazdy miejskich lub podmiejskich autobusów, wystarczy wykonać jeden telefon lub dokonać rezerwacji online. Na stronie internetowej znajdziesz wszelkie niezbędne informacje na temat tego, w jaki sposób zamówić wybrany przez Ciebie samochód.

Dojazd na lotnisko

Wybrany samochód możemy dostarczyć w każde wskazane przez Ciebie miejsce, z którego będziesz przemieszczać się na lotnisko. Jeśli nie masz prawa jazdy – spróbujemy Ci pomóc i w tym zakresie. Transfer na port lotniczy dopasowujesz pod swoje potrzeby i możliwości czasowe. Nie jesteś uzależniony od rozkładu jazdy autobusów czy tego, kto i kiedy ma wolną chwilę, aby Cię podrzucić na Ławicę.

Samochód zaraz po wyjściu z terminala

Decydując się na skorzystanie z usług naszej wypożyczalni, pojazd odbierasz praktycznie zaraz po wyjściu z terminala. Nie martwisz się wówczas o przetransportowanie bagażu np. w zatłoczonym autobusie. Wypożyczonym autem jedziesz w docelowe miejsce. Oddajesz nam samochód w momencie, kiedy nie będzie Ci już potrzebny.

Szeroki wybór aut

Prowadzona przez nas wypożyczalnia aut na lotnisko w Poznaniu lub z niego, może zaproponować Ci różne modele samochodów, takich marek jak Volkswagen i Ford. Nasza oferta jest bardzo zróżnicowana, ale to, co łączy wszystkie pojazdy w naszej flocie to to, że są bezpieczne, sprawne techniczne i komfortowe w użytkowaniu. Do tego wypożyczyć je można w bardzo atrakcyjnej cenie.