Wynajem aut w Luboniu

Potrzebny Ci samochód, a Twój jest w naprawie i nikt z rodziny, ani sąsiadów nie może Ci pożyczyć? Masz firmę, poszerzasz służbową flotę, ale nie chcesz inwestować w zakup nowych pojazdów? Prowadzona przez nas wypożyczalnia samochodów może zaproponować Ci korzystne rozwiązanie w takim miejscu jak Luboń. Dysponujemy samochodami marki Volkswagen i Ford oraz busami dostawczymi, które wynajmujemy na dowolny okres.

Dodatkowe udogodnienia

Klientom oferujemy pojazdy w wersji podstawowej oraz w pakiecie z takimi dodatkowymi usługami jak np.:

  • nawigacja GPS,
  • odbiór auta w określonym miejscu,
  • fotelik dla dziecka,
  • Assistance 24/7.

Skorzystać z nich można za niewielką dopłatą. Realizujemy także bezgotówkowy wynajem auta zastępczego z OC sprawcy wypadku czy kolizji i pomagamy w tym zakresie załatwić wszelkie formalności.

Wynajem krótko, średnio i długoterminowy

Oczekiwania klientów co do wynajmu aut są różne. Nie tylko pod względem marki czy modelu, ale także okresu wypożyczenia. Dlatego oferowany przez nas wynajem aut w Luboniu dopasowujemy czasowo do potrzeb podmiotów, które chcą skorzystać z naszych usług. Wypożyczane pojazdy mogą użytkować zarówno przez kilka godzin, jak i kilkanaście miesięcy. Dodatkowo świadczymy usługę relokacji pojazdów, czyli podstawiamy je do miejsc wskazanych przez klientów.

Gwarancja jakości i bezpieczeństwa

Wszystkie wypożyczane przez nas auta mają aktualne przeglądy techniczne i można nimi bezpiecznie jeździć. Naszym priorytetem jest bowiem zapewnienie klientom profesjonalnych usług w każdym zakresie.

Wynajmowanymi samochodami będziesz podróżował wygodnie zarówno prywatnie, jak i służbowo – bez limitu kilometrów i nie tylko po Wielkopolsce. Stali klienci dodatkowo mogą liczyć na atrakcyjne zniżki.

Pamiętaj, że z nami dojedziesz do każdego celu!