Oferta i flota

Naszą ofertę kierujemy zarówno do osób prywatnych, jak i firm. Dysponujemy samochodami rodzinnymi, SUV-ami, kompaktowymi oraz limuzynami. W naszej ofercie znajdą Państwo tylko regularnie serwisowane, czyste i pachnące pojazdy. Każdy samochód jest wyposażony w nadajnik GPS w celu monitorowania jego położenia. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny, co pozwala na odpowiednie dostosowanie naszej oferty spełniającej każde oczekiwania.

Tworząc ofertę wynajmu aut, bardzo dokładnie przeanalizowaliśmy potrzeby i oczekiwania kierowców. Dzięki temu możemy zaproponować Ci elastyczne, dogodne i konkurencyjne warunki wypożyczenia auta zawsze, gdy go potrzebujesz!

 

Co nas wyróżnia?

Auta dla firm i dla osób prywatnych
Dysponujemy dwiema flotami samochodów, które odpowiadają zróżnicowanym potrzebom kierowców. Osobom prywatnym oferujemy m.in. atrakcyjne i wygodne Volkswageny (VW POLO, GOLF SPORTSVAN, JETTA) oraz Fordy (Ford FOCUS). Firmom rekomendujemy niezawodne, pojemne samochody dostawcze typu bus, m.in. Volkswagen Crafter.

 

Konkurencyjne ceny

Dzięki dokładnie przemyślanej ofercie i nowoczesnej flocie pojazdów możemy zaproponować Ci konkurencyjne ceny. Zależą one od rodzaju auta i liczby dni wynajmu. Nie stosujemy natomiast limitu pokonanych kilometrów – dlatego z góry wiesz dokładnie, ile zapłacisz za wypożyczenie samochodu. Przy wynajmie długookresowym – powyżej 3 tygodni – istnieje możliwość negocjacji cen!

 

Wygodne warunki odbioru i oddania auta

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu. Wynajęty samochód możesz odebrać bezpośrednio z wypożyczalni lub też – za dodatkową opłatą – zamówić jego podstawienie w dowolne miejsce w Polsce. Na takich samych warunkach możesz także zlecić nam odbiór samochodu – dzięki temu nie musisz osobiście dostarczać auta z powrotem do siedziby firmy.

 

Dodatkowe wyposażenie samochodu

Na Twoje życzenie, za niewielką opłatą wyposażamy samochód w nawigację GPS i/lub rejestrator video.

 

Wynajem nie tylko do jazdy

Osobną ofertę przygotowaliśmy dla branży fotograficznej, filmowej i reklamowej. Jeśli potrzebujesz samochodu do sesji zdjęciowej, przygotowujesz klip, film lub reklamę – skontaktuj się z nami, a udostępnimy wybrane przez Ciebie auto.

UWAGA: Pierwsze osoby, które skorzystają z naszych usług mogą liczyć na specjalne zniżki, a dodatkowo będą mogli wskazać adres odbioru samochodu!

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W celu skontaktowania się i dobrania odpowiedniej oferty prosimy udać się do sekcji Kontakt.