Oferta dla firm

Są Państwo przedsiębiorcami lub pełnią funkcje menadżerskie? Jeśli odpowiedź jest twierdząca, to z pewnością wiedzą Państwo, jak ważne w biznesie jest szybkie reagowanie na zmieniające się okoliczności.

Czasem zdarza się, że w firmie nastąpi sytuacja kryzysowa, na przykład awaria samochodu dostawczego, który miał dostarczyć ważny towar do określonego klienta. Co zrobić w takim przypadku? Należy zareagować błyskawicznie i wynająć pojazd zastępczy, dzięki któremu będą mogli Państwo kontynuować wykonywanie usług, niezależnie od przeszkód i chwilowych niedogodności. Najlepszą opcją jest kontakt z naszą wypożyczalnią pojazdów Sircars z siedzibą w Poznaniu.

Sircars jest otwarte dla klientów biznesowych To właśnie z myślą o nich powstała skrojona na miarę oferta dla przedsiębiorstw.  Mogą Państwo zamówić pojazd, kiedy chcą i co najważniejsze – na jak długo chcą. Nie wprowadzamy żadnych ograniczeń. Jako klienci biznesowi mogą Państwo korzystać z pełnej palety naszych samochodów, a dodatkowo ‒ z pojazdów dostawczych. Oprócz tego oferujemy usługę door to door, wynajem krótko-, średnio -i długoterminowy oraz relokację pojazdów. Wszystko zależy od Państwa oczekiwań i preferencji. Jesteśmy otwarci na Państwa potrzeby!

Bazując na doświadczeniach we współpracy z klientami biznesowymi, postanowiliśmy rozszerzyć i stale rozwijać szczególnie dwa typu usług:

  • Wynajem długoterminowy dla poznańskich firm ‒ tę usługę dedykujemy przedsiębiorcom, którym z różnych względów nie opłaca się zakup nowego lub używanego samochodu na potrzeby firmowe. Często zdarza się, że pojazd potrzebny jest tylko przez kilka miesięcy i wówczas wydatek związany z nabyciem jest większy niż wynajem na określony czas. Jest to dobra opcja, szczególnie że firma Sircars wyróżnia się najlepszymi cenami wypożyczania aut i dotyczy to również wynajmu długoterminowego dla firm w Poznaniu i okolicach. Jeśli więc zastanawiają się Państwo nad wyborem tej usługi, serdecznie ją rekomendujemy. Dajemy gwarancję niezawodności we wszystkich naszych samochodach kompaktowych i busach firmowych, a dodatkowo oferowane pojazdy odznaczają się nieprzeciętnym komfortem codziennego użytkowania.
  • Wynajem krótkoterminowy dla poznańskich firm ‒ jest to bardzo popularna usługa, w której się specjalizujemy. Wypożyczenie pojazdu służbowego na krótki okres sprawdzi się w przypadku, gdy nastąpiła sytuacja awaryjna i pracownicy nie mają możliwości poruszania się firmowym pojazdem. Krótkoterminowy wynajem dla firm w Poznaniu dotyczy również przedsiębiorstw branży zaopatrzeniowej, w której doszło do uszkodzenia samochodu dostawczego. Nie warto zatrzymywać funkcjonowania swojej firmy tylko i wyłącznie ze względu na losowe przypadki. Polecamy wynajęcie na okres kilku dni pojazdu z naszej szerokiej gamy, dobierając rodzaj do charakteru swojej działalności. Gwarantujemy, że wszystkie nasze auta i busy przechodzą regularne badania techniczne i są w świetnym stanie, dzięki czemu już żadna przykra niespodzianka nie pokrzyżuje biznesowych planów. Wynajem krótkoterminowy to doskonałe rozwiązanie na czas naprawy właściwego samochodu do celów służbowych.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z naszymi usługami. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wytrawnych kierowców, dostarczając im wysokiej klasy nowoczesnych pojazdów rekomendowanych marek. Nie pozwól, by chwilowe trudności sparaliżowały twoje plany biznesowe. Nie zwlekaj. Wynajmij samochód w Sircars już dziś.

Chętnie odpowiemy na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. W celu skontaktowania się i dobrania odpowiedniej oferty prosimy udać się do sekcji Kontakt.