O nas

SIRCARS to nowa marka na rynku wypożyczalni samochodów. Cechuje nas wysoka jakość obsługi klientów, gdyż misją SIRCARS jest Państwa zadowolenie oraz satysfakcja z naszych usług. Siedziba firmy mieści się w Poznaniu i działamy na całym terenie województwa wielkopolskiego. Kierujemy się najwyższymi standardami, co przekłada się na efekty naszej pracy w postaci Państwa zadowolenia. Nasi pracownicy płynnie posługują się językiem angielskim. Jesteśmy elastyczni oraz otwarci na Państwa potrzeby.

Doskonale znamy potrzeby użytkowników samochodów. Wspieramy zarówno osoby prywatne, jak i firmy, dostarczając im komfortowe, nowoczesne auta na bardzo dogodnych warunkach. Dysponujemy flotą Volkswagenów i Fordów idealnych do Twoich potrzeb. Jako jedna z nielicznych firm na rynku nie podnosimy ceny ze względu na liczbę przejechanych kilometrów. Stosujemy preferencyjne cenniki.

Siedziba firmy mieści się w Poznaniu na ulicy Dziadoszańskiej 10, ale za dodatkową opłatą możesz zlecić nam podstawienie samochodu pod dowolny adres w Poznaniu.

Wynajem samochodu to optymalne rozwiązanie wielu codziennych problemów. Twój samochód zepsuł się, a w warsztacie powiedzieli, że potrzebują kilku dni na jego naprawę? Nie pozwól, by taka sytuacja sparaliżowała życie rodzinne i pracę – dzięki wypożyczeniu samochodu nie musisz zmieniać harmonogramu dnia ani prosić kogoś o podwiezienie. A może wybierasz się na wycieczkę w większym gronie znajomych i przyjaciół, niż mogą pomieścić Wasze auta? Organizujesz rodzinne spotkanie, przyjęcie lub zjazd? Wystarczy skontaktować się z nami – zaoferujemy Ci gotowy do jazdy samochód.

Współpraca z wypożyczalnią jest korzystna także dla firm, które chcą krótko- lub długookresowo lub sezonowo powiększyć flotę firmowych pojazdów. Specjalnie z myślą o potrzebach użytkowników instytucjonalnych wprowadziliśmy do oferty samochody dostawcze (busy). Zachęcamy do kontaktu z nami – przygotujemy dla Ciebie kalkulację kosztów i pokażemy oszczędności, które zyskasz wynajmując auto.

Nasze kluczowe cechy:

  • Indywidualne podejście do klienta;
  • Nietuzinkowe podejście;
  • Błyskawiczne i proste dopełnianie formalności (On-line oraz w siedzibie firmy);
  • Konkurencyjne ceny;